2016 Örgülü Bayan Kazak Modelleri

Bayanlarımızın kış aylarında ya da serin yaz günlerinde kullandığı ve gayet fazla tercih ettiği kazak modelleri, yine 2016 sezonunda birbirinden şık tasarımlar ile destek veriyor. Bahsedeceğimiz, 2016 örgülü bayan kazak modelleri bazı aksesuarlar ile süslenerek, daha şık ve modern bile hale getiriliyor. Bu konuda tercih yapacağınız modellere bir de renk uygulaması katarak, bunun yanı sıra zincir, inci, taş ya da dantel detaylar da ekleyerek kendinize yeni bir model oluşturabilirsiniz.

Saç örgüsü modeller

Kazak modellerinde bir hayli fazla tercih edilen bir örnek olan saç örgüsü, yine 2016 sezonunda da bayanların tercihleri arasında. Belirli bir kısmı saç örgü detayı ile süslenen kazaklar, bel ve göbek bölgesinde düz kesime sahip olabilir. Tabi ki tamamen örgülü olarak da bu model sizlere yardımcı olabilir.

Salaş örgü kazaklar

Sokak modasının salaş tarzı, yine bayan örgü kazaklar için de tercih ediliyor. Geniş yapısı ile bayanlara şıklı kazandıran bu modeller, kalın iplerden tasarlanarak, hem daha rahat hem de daha şık bir görünüm sağlamanıza yardımcı oluyor.

Hırka modelleri

Kazakların yanı sıra, yaz akşamlarında da sizlere şıklık kazandıran kıyafetler arasında, hırka modelleri yer alıyor. Gri renk tonlaması ile birlikte tercih edilecek bir model de, yandan cep detayları kullanılarak, kullanım açısından da rahatlık kazandırılabilir. V yaka özelliği ile geniş yaka birleştirilerek, harika bir tasarım ortaya koyulabilmektedir.

V yaka kazaklar

Hırkalar ile birlikte, örgülü bayan kazak modelleri için, V yaka tercihlerden oluyor. Bu kazak modelinde, zincir örgü uygulanarak, şık bir tasarım ortaya koyulabilir. Yine kollarında da burgulu bir örgü bileklere kadar devam ederken, bileklerde de sıktırmalı bir örnek uygulanarak, şıklık kazandırılabilir.

Düşük omuzlu modeller

Son yılların modası olan düşük omuz, bayan örgü kazakları için mantıklı bir seçim olabilir. Tek omuzu aşağıda olan bu omuz dekolteli ürünlerde de yuvarlak yaka ya da V yaka tercih edilebilir. Yine sırt dekoltesi için de farklı bir model tercih edilebilecekken, oldukça sade modellerden de 2016 kreasyonları sizlere destek olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>