ARÇELİK EŞYA KALİTESİNE OLDUĞU KADAR SERVİS KALİTESİNEDE ÖNEM VERİR

Beyaz eşya denilince akla gelen Arçelik, adını Dünya’ya ve Türkiye’ye duyurmayı başarmış olan bir beyaz eşya firmasıdır. Beyaz eşya denilince akla gelen firmalar arasında en önlerde bulunmaktadır. Arçelik televizyondan, buzdolabına, kurutma makinesinden, bulaşık makinesine kadar olan tüm büyük elektronik eşyaların ve çırpıcı, katı meyve sıkacağı, elektrik süpürgesi, çaycı, ütü ve bunun gibi küçük ev aletlerinin üretici firması olarak bilinmektedir. Adını tüm Dünya’ya duyurmayı başarmıştır. Arçelik beyaz eşya firmasının farkında olduğu ve en kaliteli hizmeti sunmak için çabaladığı başka bir olgu ise servis hizmeti olgusudur. Arçelik firması bir beyaz eşyayı satmanın yanı sıra o beyaz eşya da karşılaşılacak bir sorun doğrultusunda en kaliteli olan servis hizmetini müşterilerine sunmayı da kendine görev edinmektedir. Ataşehir ve çevresine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Pendik Arçelik servisi sayesinde kaliteli hizmete sahip olacaksınız.

arcelik-esya-kalitesine-oldugu-kadar-servis-kalitesinede-onem-verir

Sancaktepe Arçelik servisi, arıza çıkaran beyaz eşyanıza anında müdahalede bulunur ve en kısa sürede arızayı gidererek makinenizi size teslim eder. Sadece çamaşır, bulaşık makineleri konusunda değil arıza yapan Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızı en kaliteli şekilde tamir eder. Örneğin; çamaşır makinenizin kapağını açıp kapatan düğme arıza çıkarttı. Kapağınız açılmıyor ve çamaşırlarınızı makinenizden çıkartamıyorsunuz. Tek yapmanız gereken ize ulaşarak arıza kaydı oluşturmaktır. İşinin ehli olan ekibimiz en kısa sürede sizin yardımınıza koşacak ve makinenizin arızasını giderecektir. Tamir yolu ile halledilecek bir durum ise en kaliteli şekilde tamiratı yapılmaktadır. Fakat parça tamir edilecek durumda değilse direk değişime ihtiyaç duyuluyor ise; makinenizin parçasını orijinal olan yedek parça ile değiştirir ve vermiş olduğu hizmeti kendi içerisinde bir yıl garanti altına alır.

Çekmeköy Arçelik servisi, vermiş olduğu hizmet sayesinde Ataşehirli vatandaşların 7/24 her türlü sorununa cevap verecek ve kaliteli, hızlı bir servis hizmeti vermektedir. Kaliteli bir servis hizmeti almak sizinde hakkınız. Kullandığınız aletleri güvenilir ellere teslim ettiğinizden emin olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>