Fakir Servis

Gündelik hayatta kullanmakta olduğumuz elektronik cihazların bakım ve onarım işlemlerini yapmak istiyorsanız genellikle teknik servisler bu işlemleri yapmak için oldukça yüksek miktarlarda ücret talep ediyor. İnsanlar da bu durumu yakından takip ettiği için mümkün olduğu kadar onarım işlemden ertelemeyi tercih ediyor. Fakir Servise ekibi olarak uzun yıllar önce kurulmuş olan ve bu konuda sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veren özel servisler arasında yer alıyoruz.

fakir-servis

Fakir Servis Çağırmak İçin Tıkla!

Sunmuş olduğumuz avantajlı olanaklar sayesinde bir yıl boyunca parça değişimi ve işçilik garantisi veriyor ve böylece bizim tarafımızdan yapılmış olan işlemler sonrasında herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursak ücretsiz bir şekilde yeniden hizmetlerinden faydalanma şansını size sunuyoruz. Bugüne kadar birinci önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmek olduğu için yedek parça temin etme konusunda da mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Fakir Servis ekibi 24 saat boyunca hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimiz sayesinde günün hangi saatinde olursa olsun bizi arayabilir ve cihazlarınızda meydana gelen problemler için isterseniz teknik destek alabilir. isterseniz de evinize kadar bizi çağırarak onarım işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde bakım ve onarım işlemleri yapmak için herhangi bir şekilde sizden ek ücret talep etmiyoruz. İlk başta ödemiş olduğunuz ücret içerisinde tüm imkanlardan faydalanma şansına sahip olacaksınız. Hemen bizi arayın ve sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya başlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>