HTC 10 Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Tayvan’lı üreticinin son harikası HTC 10 yakın zamanda ülkemiz kullanıcılarına sunuluyor. Tepeden tırnağa özenerek üretilen ve oldukça iddialı özelliklere sahip olan bu cihazı yakından tanıyalım.

htc-10-ozellikleri

HTC 10 özelliklerine baktığımızda cihaz 161 gram ağırlığı ile iphone 6 s’e nazaran biraz daha ağır olsa da 5.2 inç ekranı ile çok daha geniş bakış alanı sunuyor. Bu da onu iphone 6 s ile 6s plus arasında mantıklı konuma getiriyor. 2.2 GHZ snapdragon 820 işlemciye sahip olan HTC 10 da 4 gb ram yer alıyor. Bilgisayarlara taş çıkartan bu telefonun dahili depolama hafızası 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı versiyonla sunuluyor. Üstelik bu alan micro sd kartta 2TB desteği ile bambaşka bir veri alanına kavuşuyor. Yeni piliyle 2 güne kadar kullanım fırsatı sunacağı söylenen bu cihaz; Bluetooth 4.2, usb 3.1, NFC gibi bağlantı özelliklerine sahip olacak ve Android 6.0 Marshmallow ile gelecek.

HTC 10 Türkiye Fiyatı henüz net olmamakla birlikte bu akıllı telefonun ülkemizde 3000 TL civarında satılacağı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>