İzmir´de Arçelik Müşterilerine Güvenilir Servis Hizmeti

Arçelik, global pazarda en yüksek paya sahip olan yerli markalardan birisi olarak bilinmektedir. Ülkemizde neredeyse her ailenin evinde bir Arçelik marka cihaz bulunuyor. Yeni nesil ileri teknoloji ürünleri, köklü üretim tecrübesi, ucuz satış geleneği ve en önemlisi de kalite standartlarından ödün vermeyen yapısıyla Türkiye´nin ticari değerlerinden birisi olan markanın birçok il ve ilçede özel servis ağı mevcuttur. Zamanla arızalanan veya bakım gereken ürünlere anlık hizmet sağlayan Arçelik Servis İzmir şubemiz, müşterilere özel avantajlar tanımaktadır.

arcelik

Arçelik cihazlarınızda oluşan herhangi arıza için dilediğiniz zaman 7/24 aktif olarak çalışan çağrı merkezleri numaramızdan ulaşabilir, hızlı bir Arçelik Servis İzmir olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Arçelik cihazlarının günün en istenmeyen zamanlarında bozularak müşterilerini mahrum bırakabileceği düşünen firmamız, gece saatlerini de mesaiye dahil etmektedir. İstediğiniz saatte çekinmeden çağrı merkezimizden bizi arayabilirsiniz.

Alanlarında uzman, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve profesyonel çalışma düzeninden ödün vermeyen teknik ekibimiz, söz konusu cihazınızın arıza tespitini yapacak, daha sonra sizden onay alarak onarım işlemlerini gerçekleştirecektir. Firmamızın onarım süreci boyunca kullandığı Arçelik yedek parça ürünlerinin %100 orijinal ve aynı zamanda 1 yıl garantili olduğunu sizlere iletmek isteriz.

Fiyat, özel servis hizmetleri veya diğer sorularınız için bizleri iletişim numarasından arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Arçelik Servis İzmir hizmetlerimiz sizlere daima en iyisini sunmayı garanti ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>