Korelilerin Efsanesi: Hyundai Accent Era

90’lı yılların başlarında Güney Koreli firmanın efsane otomobillerinden olan Excel modelinin, yollardaki yeni yerini alan Accent Era modeli, üçüncü jenerasyon olarak otomobil severlere sunuldu.

accent-era

Motor seçenekleri arasında 1.4 litre benzinli, 1.5 litre dizel motorlar, opsiyonel olarak otomatik şanzıman olarak sunulabiliyor. İşlevsellik ve donanım özellikleri Accent Era’da kusursuz olarak sunulmuş. Çift renkli kokpit yapısı ferahlık hissi verirken, müzik sistemi ve eğlence sistemlerinin direksiyon üzerinden kontrol edilebilmesi bir diğer avantajı.

Dizel motorda yüksek devirlerde CRDi ünitesi ile geometrili bir turbo sistem işlevini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Yüksek performans değerlerine sahip bu motorun 100 kilometredeki yakıt sarfiyatı ise 5.4 litre. Bagaj hacmi ise 390 litre.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>