KREDİ KARTINI UNUTTURACAK KART ASTROPAY

Günümüzde kredi kartı nedir? Niçin kullanılır? Ne işe yarar? Gibi birçok soruyu cevaplandıramayacak kimse yoktur. İşte astropay nedir? Sorusunun cevabı da totale bakıldığında aynıdır. Ama derin bilgi sahibi olmak ve sorunsuz bu karta sahip olmak isteyen kesim için sizlere bu yazıda bu kartla ilgili geniş bir bilgi aktarımı yapmaktayız.

astropay

Bu kart kayıt olan yüzlerce ferde, çevrim içi alışveriş sitelerinden alışveriş yapma imkânını tek tık ile önlerine sunuyor. Kredi kartından tek farkı ise bir ön ödemeli sisteme sahip olmasıdır. Evet, astropay bozdurma Esas adı astropay olan, fakat kullanım aşamalarında astropay card denilen bir sanal kredi kartıdır. Hemen akla gelen ilk sorulardan birisi kişisel bilgi gizliliğiyle ilgilidir. Bu kartı kullanan hiç kimsenin kişisel herhangi bir bilgisi ne site sahiplerine ne de bu kartın kurucu firması çalışanları tarafından serbestçe paylaşılmaktadır. Kişi gizliliği ilk prensip olmakla beraber sizlere kolaylık sağlayacak onlarca güzelliği olan bu karta sahip olmak çok basit. Ödemelerinizi güvenle yapacağınız bu karta sahipseniz rakip firmalardan ayrıcalıklarınız olduğunu da bilmelisiniz.

Örneğin kartınızın bir pin kodu bulunmaktadır. Bu karta sahip olduktan sonra sistemin size vereceği bir sanal kodunuz olacaktır. Ve pin kodlarınızla satın aldığınız miktar kadar bakiyeniz olacaktır. Bakiye miktarlarınız dolar üzerinden olacaktır. Bu kart ile alışverişlerinizi yaparken satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra tarafınıza verilen sanal pin kodunuzu harcama yapmak istediğiniz anlaşmalı sitenin ödeme yöntemleri alt başlıklı linkinde bulunan astropay kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Bu kart ile ilgili bilmeniz gereken önemli bir nokta da şudur ki önemlidir; kart bakiyeniz sıfırlandığı anda kartınız iptal olacaktır. Ve yeni bir kart sahibi olmanız gerekecektir.

Elinizde bulunan kartınızı dünya üzerinde anlaşmalı olduğu yüzlerce markanın internet sitelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günümüz teknolojisinin yanına son derece yakışan bu karta sahip olmak yine tek bir tık ile elinizde. Kart sahibiyseniz herhangi bir dolandırılma işlemiyle karşılaşmamak için lütfen tarafınıza verilen pin kodunuzu hiç kimse ile paylaşmayınız. Umarız ki astropay nedir? Sorunuzun cevabını en açık şekilde bulmuşsunuzdur. Tavsiye ettiğimiz http://www.astropaykartsatinal.gen.tr/  site üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde satın alma ve bozdurma işlemi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>