LG Servis İzmir

Televizyon ve monitör üretiminde ülkemizdeki en çok satış yapan firmalardan bir tanesi olan LG tarafından herhangi bir ürünü satın aldıysanız ve bu cihazlarda çeşitli problemler meydana geldiyse hemen bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Kurulmuş olduğumuz ilk andan bugüne kadar müşterilerimizi memnun etmek için profesyonel bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

lg-servis-izmir

LG Servis İzmir ekibi olarak ekip arkadaşlarımızı özenli bir şekilde seçiyor ve böylece siz müşterilerimize mümkün olduğu kadar yüksek kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Değiştirmiş olduğumuz parçalara ve uygulamış olduğumuz işçiliği bir yıl boyunca garanti verdiğimiz için aynı parçalarda tekrar problem meydana gelecek olursa ücretsiz bir şekilde bakım ve onarım işlerini yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Eğer siz de bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde elde ettiğimiz bütün müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Günlük hayatta size problem çıkaran cihazların bakım ve onarım işlerini yaptırmak istiyorsanız 24 saat açık olan çağrı merkezimiz size bu konuda hizmet verebilir.

Ekip arkadaşlarımız siz bize ulaştıktan kısa bir süre sonra gerekli olan yedek parçaları elde edilecek ve daha sonra hemen tamir işlerinden uygulamaya başlayacaktır. Birinci önceliğimiz siz müşterilerimizi memnun etmek olduğu için güler yüzlü ve hızlı bir şekilde hizmet sunmayı özen gösteriyoruz. Sizleri de mutlu müşterilerimizin arasında görmekten dolayı mutluluk duyarız.

Ziyaret etmek isterseniz internet adresimiz: Lgservisizmir.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>