Özel Arçelik Servis Avcılar

Arçelik marka ürünlerin İstanbul Avcılar bölgesinde özel servis desteğini sağlayan firmamız alanında uzman ekip ile tüm ürünlerin bakım ve tamir işlerini yapmaktadır. Pek çok farklı kategorideki Arçelik marka ürünlerin bakımları, arıza durumlarında ise tamiratı ekibimizce gerçekleştirilmektedir. Bilhassa Arçelik marka ısıtma ve soğutma sistemlerinin yıllık rutin bakımlarını firmamıza yaptırabilirsiniz. Avcılar ilçesinin tüm semtlerinde aktif olarak faaliyet göstermekteyiz.

arcelikl
Müşterilerimizin özel bir servisten bekledikleri ne varsa hepsini üst düzey bir şekilde karşılamaktayız. Hizmet politikamızın en öncelikli sırasında yer alan müşteri memnuniyetini sağlamak birincil görevimizdir. Firmamız ve firmamızda görev alan tüm ekip arkadaşlarımız hızlı, güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışında işlerini yapmaktadırlar. Avcılar bölgesinde güvenilir ve işinin ehli bir özel servis arayışındaysanız Arçelik Servisi hizmeti sunan firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak oldukça kolaydır. İnternet sayfamızda yer alan irtibat numaramız haftanın 7 günü ve günün 24 saati ulaşılabilir haldedir.
İrtibat numaramızı arayarak bozulmuş olan Arçelik marka ürününüz için arıza kaydı oluşturabilir ya da ısıtma veya soğutma grubu ürünlerinizin yıllık bakımı için bakım kaydı oluşturabilirsiniz. Ekibimiz olabildiğince kısa sürede size ulaşacaktır. Teknik ekibimiz oluşturduğunuz kayıt üzerine verdiğiniz adrese gelerek gerekli işlemleri gerçekleştirir. Pek çok özel servisin yaptığı gibi gereksiz parça değişiklikleri ise kesinlikle firmamızda mevcut değildir. Arçelik Servis Avcılar firmamız kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerinin adresidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>