Özel Electrolux Servis

Özel servisler tarafında sunulan hizmetler sayesinde kısa süre içinde yaşamış olduğunuz sorunlara karşı çözüm yolları geliştirmek istemez misiniz? Bu konuda destek almak istiyorsanız tek yapmanız gereken uzun zamandan beri bu sektör içinde yer alan Electrolux Servis ile iletişime geçmek olacaktır. Ülkemizde hizmet veren bir çok özel servis ne yazık ki kullanıcılara herhangi bir şekilde garanti vermediği için meydana gelen problemler yüzünden ek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat biz bu durumu tam tersine çeviriyoruz ve Electrolux Servis ekibi olarak mümkün olduğu kadar sizin yanınızda destekçiniz olmaya çalışıyoruz.

electrolux

Parça değişim ve işçilik konusunda bir yıl boyunca garanti verdiğimiz için uzun süre boyunca yeniden masraf yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bahsetmiş olduğumuz tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken internet sitemiz üzerinde yer alan içerikleri incelemek ve aynı zamanda 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet veren çağrı merkezimiz üzerinden bilgi alma şansına sahip olacaksınız. Ekip arkadaşlarımız sizin talepleriniz doğrultusunda hiç vakit kaybetmeden yedek parçaları temin edecek ve uygulama işlemlerini yapmaya başlayacaktır.

Cihazınızın modeli ne olursa olsun yedek parçaları elimizde bulunduğu için herhangi bir problemle karşılaşmadan garanti kapsamındaki tamir işlemlerinden faydalanma şansını elde edeceksiniz.

Eğer siz de bugüne kadar hizmet vermiş olduğumuz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak olacaktır. Ekip arkadaşlarımız gerekirse evinize kadar gelecek ve bu şekilde hizmetleri size sunmaya devam edecektir. Firma olarak birinci amacımız siz müşterilerimizin memnuniyeti olduğu için bu konuda sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.
Web: http://www.electrolux-servis.co

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>